نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت نمونه موردی دانشگاه آمیان فرانسه

پاورپوینت نمونه موردی دانشگاه آمیان فرانسه

کد محصول:M 10

در این پروژه به نقد و بررسی دانشگاه آمیان می پردازیم،این دانشگاه توسط ونتزیا معمار 54 ساله ایتالیایی طراحی شده است.کارهای ساخته زیادی از او در مجله های معماری منتشر شده و او را معماری با سبک و سیاق خاص معرفی کرده اند.مسئله اصلى طراحى فضاهاى آموزشى با استفاده از فرم هاى انعطاف پذير و تطبيق پذيری درمكان ها و فضاهای مدرسه است گه ارتباط تنگاتنگ اين الگو با معيارهاى اقتصادى، اجتماعى و فرهنگى است،اين كه در طراحى اين الگوها چه مصالح و سازه هايى مقرون به صرفه است يا براى رسيدن به توليد، كارايى وسلامت افراد بايد چه معيارها و ضوابطى را در طراحى اين الگوها در نظر گرفت . پس می توانيم معيارهايی رابرای طراحی دانشگاه های قرن 21 معرفی كنيم كه شايد يكی از مهمترين معيار در طراحی دانشگاه قرن 21 انعطافپذيری بالا و چند عملكردی بودن فضاهای آموزشی است .

در این پروژه به نقد و بررسی دانشگاه آمیان ار آثار این معمار می پردازیم.در ادامه با بررسی نمونه موردی دانشگاه هنر گلاسکو با سایت آرک دکو همراه باشید.

پاورپوینت نمونه موردی دانشگاه آمیان فرانسه

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت نمونه موردی دانشگاه آمیان فرانسه
  • فرمت فایل:پاورپوینت 
  • تعداد صفحات:31
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل دانشگاه آمیان فرانسه ، تحلیل دانشگاه آمیان فرانسه ، نمونه موردی دانشگاه آمیان فرانسه ،تحلیل دانشگاه آمیان فرانسه ،پلان دانشگاه آمیان فرانسه ،نمونه موردی دانشگاه آمیان فرانسه ،دانلود دانشگاه آمیان فرانسه ،تحلیل دانشگاه آمیان فرانسه ،برنامه فیزیکی دانشگاه آمیان فرانسه ،ظوابط و استاندارد دانشگاه آمیان فرانسه

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *