نمونه موردی دانشگاه

پاورپوینت نمونه موردی دانشکده معماری اسلو نروژ

پاورپوینت نمونه موردی دانشکده معماری اسلو نروژ

کد محصول:M 3

از فضاهاي مهمي كه در يك دانشكده وجود دارد مي توان به كلاس هاي درس ، دفاتر اساتيد ، دفاتراداري و آموزشي و كتابخانه ها اشاره نمود . كه دراين ميان يكي از مسايل مهم هماهنگي در ابعاد مدول اين فضاها مي باشد . دربررسي مقدماتي طراحي هاي نمونه موضوع هماهنگي در ابعاد مدولار مطرح شده كه جهت ايجاد هماهنگي در تنظيم طرح ها مطرح شده به عنوان مقدمه اي براي مساله استاندارد آورده شده است .نمونه هاي ارائه شده علاوه بر آن كه به ايجاد استاندارد و هماهنگي در فضا كمك مي كنند ، بهدليل شباهت با نمونه هاي واقعي پروژه هاي ساختماني مختلف به عنوان مدل و الگو مورد بهره برداري مستقيم قرارمي گيرند .

ساختمان دانشگاه اسلو نروژ از سه قسمت اصلی و به هم پیوسته تشکیل شده است. بخش اول به صورت یک سرسرای بزرگ با آتریوم تعریف شده که شامل آزمایشگاه علمی، کتابخانه و “میدان اصلی” است. ورودی اصلی بنا هم به قسمت غربی بنا منتقل شده. بخش دوم  یک سرسرای جدا برای دانش آموزان کم سن و سال تر دارد و شامل ۱۰ کلاس آموزشی به همراه اتاق های مدیریتی می شود. فضای اتاق های درسی متغیر است و می تواند بر اساس تعداد دانش آموزان تغییر کند.

پاورپوینت نمونه موردی دانشکده معماری اسلو نروژ

بخش سوم  هم قسمتی برای دروس موسیقایی و ورزشی است که قسمت هایی از آن در شب هم مورد استفاده قرار می گیرد.در ادامه با بررسی نمونه موردی دانشگاه اسلو با سایت آرک دکو همراه باشید.

———————————————————————————————————————————————-

مشخصات محصول:

  • نام محصول:پاورپوینت نمونه موردی دانشکده معماری اسلو نروژ
  • فرمت فایل:پاورپوینت 
  • تعداد صفحات:47
  • حجم فایل:5 مگابایت  
قیمت قبلی: 120000 تومان

———————————————————————————————————————————————-

نحوه خرید :

 ۱- کلیک روی دکمه خرید و پرداخت ۲- ثبت ایمیل و مشخصات ۳- پرداخت مبلغ با کلیه کارتهای بانکی ۴-  نمایش لینک دانلود فایل  و ارسال یک نسخه به ایمیل شما

دوستان عزیز در صورت هرگونه مشکل در خرید یا دانلود فایل و همچنین سوال در مورد محصول لطفا با شماره 09100894906 از طریق تلفن و تلگرام باما در ارتباط باشید.

تحلیل دانشکده معماری اسلو نروژ، تحلیل دانشکده معماری اسلو نروژ، نمونه موردی دانشکده معماری اسلو نروژ،تحلیل دانشکده معماری اسلو نروژ،پلان دانشکده معماری اسلو نروژ،نمونه موردی دانشکده معماری اسلو نروژ ،دانلود دانشکده معماری اسلو نروژ،تحلیل دانشکده معماری اسلو نروژ،برنامه فیزیکی دانشکده معماری اسلو نروژ ،ظوابط و استاندارد دانشکده معماری اسلو نروژ

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *